Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Електро Глибока

2015 Nissan Leaf
Електро
114 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Чернівецька, Глибока
₴ 380,970 $ 8,300
2020 Renault Zoe
Електро
86 тис. км.
Варіатор
Передній
обл. Чернівецька, Глибока
₴ 559,980 $ 12,200

Купити автомобіль - Глибока знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Zoe, Leaf 2015, 2020 в кузові Хетчбек та трансмісією Автомат, Варіатор. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як США, Франції. Серед оголошень є продавці brands.undefined Zoe, Leaf 2015, 2020 з Глибока. Також автомобілі доступні в областях: Чернівецька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Електро Глибока зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Електро Глибока доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Електро Глибока на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Електро Глибока на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Електро Глибока в оголошеннях становить 10,250$ Середня ціна для автомобілів Електро Глибока залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.