Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Димер

2009 Renault Grand Scenic
Не вказано
280 тис. км.
Ручна / Механіка
Не вказано
обл. Київська, Димер
₴ 261,630 $ 5,700

Купити автомобіль - Димер знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Grand Scenic 2009 в кузові Мінівен та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Не вказано, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Grand Scenic 2009 з Димер. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Димер зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Димер доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Димер на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Димер на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Димер в оголошеннях становить 5,700$ Середня ціна для автомобілів Димер залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.