Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (PHEV) Буча

2013 Toyota Prius
Гібрид (PHEV) , 1.8 л.
235 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Київська, Буча
₴ 546,600 $ 12,000

Купити автомобіль - Буча знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Prius 2013 в кузові Хетчбек та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 1.8, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (PHEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як США. Серед оголошень є продавці brands.undefined Prius 2013 з Буча. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (PHEV) Буча зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (PHEV) Буча доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (PHEV) Буча на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (PHEV) Буча на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (PHEV) Буча в оголошеннях становить 12,000$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (PHEV) Буча залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.