Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (HEV) Борзна

2021 Toyota RAV4
Гібрид (HEV) , 2.49 л.
59 тис. км.
Варіатор
Повний
обл. Чернігівська, Борзна
₴ 1,919,400 $ 42,000

Купити автомобіль - Борзна знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined RAV4 2021 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Варіатор. Ці моделі можуть мати двигун 2.49, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (HEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined RAV4 2021 з Борзна. Також автомобілі доступні в областях: Чернігівська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (HEV) Борзна зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Борзна доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Борзна на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (HEV) Борзна на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (HEV) Борзна в оголошеннях становить 42,000$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (HEV) Борзна залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.