Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Бензин Авдіївка

2008 Mazda 3
Бензин , 1.6 л.
200 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Донецька, Авдіївка
₴ 294,450 $ 6,500

Купити автомобіль - Авдіївка знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined 3 2008 в кузові Седан та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун 1.6, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined 3 2008 з Авдіївка. Також автомобілі доступні в областях: Донецька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Бензин Авдіївка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Бензин Авдіївка доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Бензин Авдіївка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Бензин Авдіївка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Бензин Авдіївка в оголошеннях становить 6,500$ Середня ціна для автомобілів Бензин Авдіївка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.