Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Бензин location.city.artemivka

2007 Daewoo Lanos
Бензин , 1.5 л.
190 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Полтавська, location.city.artemivka
₴ 146,240 $ 3,200
2006 Daewoo Sens
Бензин , 1.3 л.
245 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Полтавська, location.city.artemivka
₴ 75,405 $ 1,650

Купити автомобіль - location.city.artemivka знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Lanos, Sens 2006, 2007 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.3, 1.5, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Lanos, Sens 2006, 2007 з location.city.artemivka. Також автомобілі доступні в областях: Полтавська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Бензин location.city.artemivka зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Бензин location.city.artemivka доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Бензин location.city.artemivka на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Бензин location.city.artemivka на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Бензин location.city.artemivka в оголошеннях становить 2,425$ Середня ціна для автомобілів Бензин location.city.artemivka залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.