Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Baojun

2023 Baojun models.yep
Електро
1 тис. км.
Автомат
Задній
обл. Київська, Київ
₴ 687,704 $ 14,999

Купити автомобіль Baojun - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Baojun models.yep 2023 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Китаю. Серед оголошень є продавці Baojun models.yep 2023 з Київ. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Baojun зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Baojun доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Baojun на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Baojun на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Baojun в оголошеннях становить 14,999$ Середня ціна для автомобілів Baojun залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.