Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Вантажопасажирський фургон 2 л.

2014 Volkswagen Transporter
Дизель , 2 л.
318 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Житомирська, Житомир
₴ 534,735 $ 11,650

Купити автомобіль - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Transporter 2014 в кузові Вантажопасажирський фургон та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 2.4, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Дизель, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Transporter 2014 з Житомир. Також автомобілі доступні в областях: Житомирська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Вантажопасажирський фургон 2 л. зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Вантажопасажирський фургон 2 л. доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Вантажопасажирський фургон 2 л. на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Вантажопасажирський фургон 2 л. на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Вантажопасажирський фургон 2 л. в оголошеннях становить 11,650$ Середня ціна для автомобілів Вантажопасажирський фургон 2 л. залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.