Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Фургон 1 л.

2017 Ford Transit Connect
Бензин , 1 л.
146 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Одеська, Одеса
₴ 430,350 $ 9,500

Купити автомобіль - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Transit Connect 2017 в кузові Фургон та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.46, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Швейцарії. Серед оголошень є продавці brands.undefined Transit Connect 2017 з Одеса. Також автомобілі доступні в областях: Одеська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Фургон 1 л. зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Фургон 1 л. доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Фургон 1 л. на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Фургон 1 л. на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Фургон 1 л. в оголошеннях становить 9,500$ Середня ціна для автомобілів Фургон 1 л. залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.